Nábor WING TSUN KUNG FU školy PRAHA probíhá průběžně. Nutno zamluvit si INTRO lekci ZDARMA!
Chcete se naučit Wing Chun Kung Fu???
2 MĚSÍCE ZDARMA
Pokud se chcete cítit lépe...
... získat větší sebevědomí, naučit se bránit v nebezpečných situacích, naučit se ovládat svoji mysl a tělo jako jeden celek...
Přihlašte se na naše lekce čínského bojového umění Wing Chun Kung Fu, které proslavil velmistr Yip Man a jeho student Bruce Lee!
Poznejte proč Wing Tsun Kung Fu není jen sebeobrana, ale i nový styl života...
" Pouze 15 nových studentů bude přijato do naší školy - Jakmile se tyto místa obsadí, nebude se možné přihlásit. Pokud je tato stránka online, tak ještě pár míst je volných... "
Proč rozdáváme Wing Tsun Kung Fu lekce...
"ZDARMA?"
Wing Tsun nebo Wing Chun Kung Fu je v České republice přibližně od roku 1990, ale z nějakého důvodu není mezi lidmi dost známé. Teprve před pár lety, díky populárním filmům Ip Man 1-3, se dostalo toto čínské bojové umění do podvědomí lidí v Čechách. Film, ale dává velmi zkreslené představy o tomto bojovém umění, které Vás naučí "více než se jen bránit na ulici"...
Chceme Wing Tsun představit lidem, kteří se opravdu chtějí cítit lépe a dát jim něco navíc. Také chceme ukázat, že naše škola je jiná...  Proto dáváme pár novým členům 2 měsíce zdarma.
Co můžete od WT KUNG FU očekávat:
  •  Sebevědomí: budete více věřit sami sobě
  • Sebeobrana: ochraníte sebe i své blízké
  •  Uvolnění: Vaše tělo a mysl budou více odpočaté
  •  Soustředění: naučíte se zvládat cokoliv Vás napadne
*Co o nás říkají studenti*

"Těším se na další cvičení..."

...HLAVNĚ CÍTÍM UVOLNĚNOST A TO PO CELÉM TĚLE, NETÝKÁ SE JEN ZAD ALE VŠUDE SVALŮ, A JELIKOŽ SE JINÉMU CVIČENÍ NEVĚNUJI, TAK ZA TO MOHU PODĚKOVAT WING CHUN A TOBĚ...

- Martin Král
Co se můžete naučit za 3 měsíce...
WT KUNG FU PRAHA
Za pouhé 3 měsíce pravidelné docházky minimálně 2x týdně se každý muž a každá žena dokáže naučit základní práci s vlastním tělem, uvolnění svalů a šlach, držení správné struktury těla při jakýchkoliv pohybech, sebeobranu proti běžným útokům jako jsou přímé a obloukové rány, kopy, držení, tahání, strkání a proti dalším útokům...
Přečtěte si toto než půjdete dále:
Od: SIFU BRETT SLANSKY
Praha 4, Krč.

Wing Tsun Kung Fu se zabývám již od roku 1996. Za celou kariéru v bojových uměních jsem cvičil Judo, Karate, Muay Thai, Escrimu, Brazilské Jiu Jitsu a mám stále mnoho přátel v těchto bojových uměních.

Neříkám, že Wing Tsun je nejlepší bojové umění na světě nebo nejlepší moderní sebeobrana, která Vás naučí zákeřně bojovat na ulici.

Wing Tsun je ale pro mě speciální z mnoha důvodů. Nejen, že se cítím lépe při každém tréninku, ale taky mi pomohl v osobním životě.

WING TSUN znamená osobní rozvoj, způsob jak se každý může zlepšit ve svém životě.
Staňte se MISTRY Vašeho života...
WING TSUN KUNG FU LEKCE...
Vás naučí postavit se svému vlastnímu strachu
Copyright WT KUNG FU z.s. 2018 - Všechna práva vyhrazena
Ochrana osobních údajů - Obchodní podmínky